Organisatie

Bestuur
Carolien Gadella - van Wersch
Voorzitter  
René Tobé
Penningmeester  
Louise Verzijden
Secretaris  
Willem Schut
Bestuurslid Accommodatie  
Sjors Metz
Bestuurslid hockeyzaken  
Communicatie
Communicatie
Marieke van Rossem
Social Media  
Pieter Slingerland
Voorzitter
Jacco Huysmans
Beheer Website/LISA  
Hockeyzaken
Breedtesport
Martijn Moret
Coördinator SR, VETR, TRIM  
Frank van Hoek
Coördinator meisjes D  
Rens Kauffmann
Coördinator jongenslijn  
Marloes van der Zee
Coördinator meisjes A  
Esther Zuierveld
Coördinator meisjes C  
Kees de Hoog
Coördinator meisjes B  
Kees de Hoog
Voorzitter  
Jongste Jeugd
Cindy Luyte
Commissie lid
Djanessa Verstoep
Commissie lid
Hans Waasdorp
Trainingscoordinator jongste jeugd  
Ellen van Hoek
Communicatie jongste jeugd  
Hans Waasdorp
Voorzitter  
Jan-Peter Schraagen
Coach coördinator  
Wendy Tanasale
Commissie lid
Dagmar Smits
Commissie lid
Keepers
Danielle van der Zanden
Keepers  
Topsport
Rens Kauffmann
Coördinator jongenslijn  
Anne Koestering
Voorzitter  
John van Vlaardingen
Secretaris  
Anne Koestering
Coördinator meisjes C en D  
Eric van Puffelen
Coördinator meisjes A en B  
Zaalhockey
Peter de Jong
Zaalhockey  
Saskia Van Os
Commissie lid
Xandra Driessen
Commissie lid
Sandy van der Elst
Manager Zaalhockey
Horeca
Evenementen
Pascal Martens
Commissie lid
Luc Duba
Commissie lid
Sjoerd Balm
Commissie lid
Joel Waasdorp
Voorzitter  
Meike Steutel
Commissie lid  
Dante van Engelsdorp Gastelaars
Commissie lid
Lonneke Cramer
Commissie lid
Managementteam Horeca
Marco van Pelt
Commissie lid  
Nicole de Jonge
Commissie lid  
Jan-Peter Schraagen
Manager  
Organisatie
Accommodatie
Marcel van der Elst
Gebouwbeheer  
Bob Koestering
Gebouwbeheer
Martin Muller
Gebouwbeheer
Martin Muller
Veiligheid en EHBO
Financiën
Annelieke Jak-hooiring
Kascommissie
Maurits van den Berg
Kascommissie
Ledenadminstratie
Sandra de Wever
Ledenadministratie  
Materiaal
Inge Klumper-vellinga
Gevonden voorwerpen  
Timothy Scholtes
Materialen
John van Vlaardingen
Materialen  
Yvonne Koestering
Beheer
Sponsoring
Jacco Verzijden
Commissie lid  
Joris Duine
Commissie lid  
Emmelie Blok
Voorzitter  
Sportiviteit
Inge Griffioen
Tuchtrechtcorrespondent (Rode/Gele Kaarten)  
Marcel Koestering
Voorzitter
Inge Griffioen
Commissie lid
Geraldine van Pelt
Commissie lid
Veiligheid & Integriteit
Jolande Verweij
Vertrouwenspersoon  
Vrijwilligers
Robin Bassie
Voorzitter
Wedstrijden
Jeroen op 't Root
Voorzitter Commissie Wedstrijden
Freek Teeuwen
Wedstrijdsecretariaat Senioren  
Jeroen op 't Root
Wedstrijdsecretariaat Jeugd  
Paul Goldman
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd  
Annet Voorhout- Wijma
Gastouders  
Freek Teeuwen
Scheidsrechters Zondag
Sjoerd Keijzer
Scheidsrechters Zaterdag  
Marcel van der Elst
Begeleiding arbitrage