Wedstrijdschema


Meisjes A
Meisjes A1 - Kieviten MA1
16:00
Uit
Meisjes A2 - Forescate MA3
10:45 - A
Thuis
Fluiten:Giulia van der Have en Daphne Wagelaar
Meisjes A3 - HCRB MA2
13:30 - C
Thuis
Fluiten:Herman Scholte en Marcel van der Elst
Meisjes B
Meisjes B1 - Rijswijk MB2
11:00
Uit
Meisjes B2 - Derby MB3
16:00
Uit
Meisjes B3 - HC Schiedam MB4
11:00 - B
Thuis
Fluiten:Gerard Westerduin en Anneloes Keijzer
Meisjes C
Meisjes C1 - HCRB MC1
09:15 - B
Thuis
Fluiten:Frank van Hoek en Peter van Steensel
Meisjes C2 - Roomburg MC3
11:30
Uit
Meisjes C3 - Rotterdam MC9
13:00
Uit
Meisjes D
Meisjes D1 - HV Bleiswijk MD1
09:00 - A
Thuis
Fluiten:David Rietveld en Phil Roelofs
Meisjes D2 - Hudito MD2
12:30
Uit
Meisjes D3 - HCRB MD4
12:30
Uit
Meisjes D4 - HV Bleiswijk MD4
09:00
Uit
Meisjes E
Meisjes E1 - Rijswijk M8E1
10:00
Uit
Meisjes E2 - Spijkenisse M8E1
12:00 - C
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E3 - Rapid M8E2
10:30 - C
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E4 - Ypenburg ME6
10:15 - C
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E5 - Schoonhoven ME2
09:30
Uit
Meisjes E6 - Victoria ME8
09:00 - C
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes F
Meisjes F1 - Alecto MF4
09:00
Uit
Meisjes F2 - HC De Hoeksche Waard MF1
10:15 - C
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens A
Jongens A1 - R.G.H.C. Tempo '34 JA1
14:15 - A
Thuis
Fluiten:Vincent Martens en Jim Stoop
Jongens B
Jongens B1 - Leonidas JB2
12:30 - A
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens B2 - Schoonhoven JB1
14:45
Uit
Jongens C
Jongens C1 - R.G.H.C. Tempo '34 JC1
12:45 - B
Thuis
Fluiten:Martijn Moret en Peter van Steensel
Jongens D
Jongens D1 - Hudito JD2
14:30 - B
Thuis
Fluiten:Pim van der Elst en Floris op 't Root
Jongens E
Jongens E1 - Rijswijk J8E3
10:00
Uit
Jongens E2 - Rapid JE2
11:00
Uit
Jongens F
Jongens F1 - Barendrecht JF1
09:00 - C
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten