Organisatie

Administratie
Ledenadminstratie
Nicole de Jonge
Ledenadministratie  
Bestuur
Edwin van der Graaff
Penningmeester  
Carolien Gadella - van Wersch
Voorzitter  
Sylvia Pothof
Secretaris
Jorit Schoumans
Bestuurslid Accommodatie  
Sjors Metz
Bestuurslid hockeyzaken  
Annelies van den Dool
Bestuurslid communicatie en werving  
Commissies
Sportiviteit en Respect
Floor Kamer
Commissie lid
Annelieke Hooiring
Commissie lid  
Annelieke Hooiring
Tuchtrechtcorrespondent (Rode/Gele Kaarten)  
Veiligheid & Integriteit
Jolande Verweij
Vertrouwenspersoon  
Communicatie
Annelies van den Dool
Voorzitter  
Financieel
Administratie
Daphne Winkel
Financiele administratie
Businessclub
Pamela van Deenen
Commissie lid
Hans Flanderijn
Commissie lid  
Financiën
Eveline van den Hul
Kascommissie
Hockeyzaken
Frank van Hoek
Hoofd Meisjes  
Norbert Arkenbout
Hoofd Jongens  
Eric van Puffelen
Prestatiemanager Meisjes  
Vincent Martens
Prestatiemanager Jongens  
Esther Zuierveld
Lijncoördinator C Meisjes
Richard Mast
Senioren Coördinator  
Norbert Arkenbout
Hoofd Jongens
Jongste Jeugd
Louise Verzijden
Hoofd Jongste Jeugd  
Douwe Kamer
Hockey technische ontwikkeling  
Yuri Kiontke
Lijncoördinator 2e jaars E  
Jacobine Jasperse
Lijncoördinator 1e jaars E  
Leontien Hirs
Lijncoördinator F  
Louise Verzijden
Lijncoördinator Puppies/Funkies  
Babeth Schaart
Veldcoördinator funkey/puppies
Denise Hussaarts
Veldcoördinator F
Jacco Verzijden
Veldcoördinator 2e jaars E
Leontien Hirs
Communicatie jongste jeugd  
Zaalhockey
Marieke School-brouwer
Commissie lid
Sandy van der Elst
Manager Zaalhockey
Horeca
Evenementen
Daphne Huibers
Hoofd Feestjes en Evenementen  
Cynthia Smit
Commissie lid  
Feesten
Pim van der Elst
Commissie lid
Mark van Hezik
Commissie lid
Joel Waasdorp
Commissie lid
Luc Duba
Commissie lid
Meike Steutel
Commissie lid
Managementteam Horeca
Marco van Pelt
Manager
Nicole de Jonge
Commissie lid  
ICT
Communicatie
Louise Verzijden
Applicatiebeheerder LISA  
Organisatie
Accommodatie
Tristan van Briemen
Gebouwbeheer  
Marcel van der Elst
Gebouwbeheer  
Bob Koestering
Gebouwbeheer
Martin Muller
Gebouwbeheer
Martin Muller
Veiligheid en EHBO
Materiaal
Inge Klumper
Gevonden voorwerpen  
John van Vlaardingen
Materialen  
Yvonne Koestering
Commissie lid
Planning en organisatie
Arbitrage
Herman Scholte
Begeleiding arbitrage
Marcel van der Elst
Begeleiding arbitrage  
Freek Teeuwen
Scheidsrechters Zondag
Sjoerd Keijzer
Scheidsrechters Zaterdag  
Wedstrijden
Jeroen op 't Root
Voorzitter Commissie Wedstrijden
Paul Goldman
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Jeroen op 't Root
Wedstrijdsecretariaat Jeugd  
Freek Teeuwen
Wedstrijdsecretariaat Senioren  
Ingrid Krijgsman
Planning en organisatie