09-07-2021 |

Update Summer Beach Toernooi 10 juli


Als gevolg van de afgekondigde maatregelen van het kabinet op 9 juli jl. hebben wij besloten om  het afsluitende feest  na het toernooi  niet te laten doorgaanHet toernooi gaat morgen wel door en start om 12 uur middags en eindigt om 18 uur avonds.  



Informatie deelnemers:

 - Bij aankomst vragen we jullie de bezoekersregistratie en gezondheidscheck via je telefoon te scannen. Indien je als deelnemer geen telefoon bij je hebt, meld je dat dan even bij de organisatie. 

- Ten eerste als je je ziek voelt, kun je je ten alle tijden afmelden. Kom dan niet, zodat je niemand anders ziek kunt maken!

- Voor het clubhuis geldt: je gaat bij de hoofdingang naar binnen, dan ga je naar rechts naar toilet of naar links voor de bar en via de zijingangen ga je weer naar buiten. Je blijft niet hangen in het clubhuis.

- Blijf zoveel mogelijk bij je teamgenoten op de plek die we voor jouw team hebben gemaakt als er geen wedstrijden zijn.

- Buiten het veld moeten personen >18 jaar op 1,5 meter afstand van elkaar blijven.

Er lopen mensen van de organisatie rond om dit in de gaten te houden.




Informatie toeschouwers:

Ouders / vrienden zijn nog steeds van harte welkom, mits ze zich aan onze regels houden en de gezondheidscheck scannen bij de ingang van het terrein. Vinden wij dat het toch te druk wordt, dan kan het zijn dat we mensen naar huis moeten sturen. 

 

We gaan er een leuk en sportief toernooi van maken. 

 

Namens het Bestuur en de organisatie Summer Beach Toernooi 

 


Share by: