Introductie-aanbieding voor het hele tenue - 21 februari tot en met 2 maart 2024


2024-02-14 | Clubkleding

Naast het nieuwe thuisshirt zijn ook de nieuwe rokken, broeken en sokken verkrijgbaar. In samenwerking met de Hockeywinkel en The Indian Maharadja lanceren we een introductie-aanbieding van 21 februari tot en met zaterdag 2 maart.

Als club willen we graag samen met de Hockeywinkel en The Indian Maharadja een uniforme uitstraling neerzetten op het veld, tijdens de wedstrijden. Daarom geldt tijdens de periode van uitlevering van het nieuwe tenue een speciale combinatie-actie op de wedstrijdsokken en het broekje of rokje.

Gebruik de pasdagen bij de Hockeywinkel in Barendrecht om het rokje en broekje te passen en te bestellen. Let op: de uitlevering hiervan vindt eind maart plaats. Hierover ontvangen jullie nog bericht.

Prijzen NHC De IJssel tenue

 

  • Thuisshirt: € 39,95
  • Uitshirt: € 39,95
  • Short/rokje junioren met logo: € 34,95
  • Short/rokje senioren met logo: € 39,95
  • Thuiskous: € 14,95
  • Uitkous: € 14,95

 

Heb je vragen? Kijk in het FAQ document (bijlage onder dit bericht) of stel de vraag via [email protected]

Bekijk ook de gerelateerde berichten over het tenue:

Nieuw tenue: gratis omruilen van je thuis-wedstrijdshirt

Kies jouw tijdslot – datumprikker Hockeywinkel

 

 

Share by: